[Pełna wersja menu] [O nas] [Nasze psy: PAX Predator; NESKA RAUBRITTER Ankus; INKA Marstal; ELIOT NESS Marstal; PRISKA Marstal; MILLA Marstal; DYLAN Marstal] [O rottweilerach] [Szczenięta: Aktualnie; Poprzednie mioty; Szczenięta u nas] [[Galerie zdjęć] [Wyniki wystaw] [Linki] [E-mail] [Księga gości] [English version]

Wiadomości & aktualizacje
- rok 2005

Strona główna >> Wiadomości & aktualizacje >> Rok 2005

   

Najświeższe wiadomości & aktualizacje - na stronie głównej

22.12.2005 - nasze życzenia świąteczne.

13.11.2005 -w ubiegły weekend  otrzymała tytuł ZWYCIĘZCA POLSKI 2005 (+CWC, CACIB, Najlepsza Suka w Rasie) na Międzynarodowej Wystawie w Poznaniu.

Oto pełne wyniki wystawy w Poznaniu.

Na Międzynarodowej Wystawie we Wrocławiu EVANDER Marstal zdobył lokatę 1, CWC, CACIB, tytuł Najlepszy Pies w Rasie i Zwycięstwo Rasy. Gratulacje dla właściciela !

Dodajemy też link do strony z wynikami i zdjęciami wystawy Brandenburgsieger w Blankenfelde (Niemcy), na której PRISKA otrzymała lokatę 3.

19.09.2005 - na Klubowej Wystawie Rottweilerów w Jeleniej Górze dzięki reprezentacji w składzie: PASCAL Marstal, PRISKA Marstal & EVANDER Marstal otrzymujemy tytuły:

"MARSTAL" - V-ce Najlepsza Hodowla 2005
NESKA RAUBRITTER Ankus - Najlepsza Suka Hodowlana 2005


(Kliknij zdjęcie by je powiększyć).

4.09.2005 -  do podstrony z wynikami z Klubowej Wystawy Rotweilerów ADRK dodaliśmy wiele nowych zdjęć.

27.08.2005 - zamieszczamy pełne wyniki Klubowej Wystawy Rottweilerów ADRK - Braunlage/Hohegeiss '05 (Niemcy) oraz około 200 zdjęć !
12.07.2005 - nasze pieski z miotu "K" Marstal po NESCE i FILOU vom Rauberweg są już u swych nowych właścicieli. Wkrótce ich zdjęcia w nowych domach!

3.07.2005 - dodajemy kolejną serię zdjęć już 7-tygodniowych szczeniąt NESKI i FILOU vom Rauberweg na podstronie Miot "K" Marstal.

Z radością też informujemy,  że Prezydent RP odmówił podpisania nowelizacji Ustawy o ochronie zwierząt, w której to zmiany miały być bardzo krzywdzące dla miłośników rottweilerów. Dziękujemy wszystkim Państwu, od których otrzymaliśmy głosy poparcia dla naszego listu do Prezydenta RP ! Wierzymy, że nasze wspólne starania przyczyniły się do decyzji Pana Prezydenta !!!

21.06.2005 - prezentujemy nowe wyniki wystawowe naszej PRISKI Marstal:

Krajowa Kalisz '05 - lok. 1, CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy

Międzynarodowa Szczecin '05 - lok. 1, CWC, CACIB, Najlepsza Suka w Rasie!

Również pełne wyniki obydwu tych wystaw: w Kaliszu i w Szczecinie.

11.06.2005 - zamieszczamy nowe zdjęcia 1-miesięcznych synów NESKI i FILOU vom Rauberweg na podstronie Miot "K" Marstal.

Poza tym, dodajemy zdjęcia PRISKI z Klubowej Wystawy w Belgii otrzymane dzięki uprzejmości Dirka Vandecasteele oraz obiecane pełne wyniki tej wystawy.

29.05.2005 - nasza PRISKA Marstal rozpoczęła dziś drogę do Interchampionatu i Championatu Holandii zdobywając lokatę 1, CAC, CACIB, tytuły: Najlepsza Suka w Rasie oraz Zwycięstwo Rasy na Międzynarodowej Wystawie w Berghem w Holandii !!! 

Wkrótce dodamy reportaż z naszej podróży do Beneluxu oraz wrażenia z wystawy, a tymczasem wyniki Międzynarodowej Wystawy w Berghem (NL).  Wkrótce również wyniki i zdjęcia z Klubowej Wystawy w Belgii.

Poza tym,  kilka nowych zdjęć 18-dniowych synów NESKI i FILOU vom Rauberweg na podstronie Miot "K" Marstal. Poniżej 2 z nich: 

22.05.2005 - dzisiejsze zdjęcia 2-tygodniowych szczeniąt po NESCE i FILOU vom Rauberweg na podstronie Miot "K" Marstal. Poniżej 2 z nich:

16.05.2005 - dodajemy informacje o naszym aktualnym miocie po NESCE i niemieckim FILOU vom Rauberweg oraz pierwsze zdjęcia szczeniąt !

Ponadto, zaległe wyniki Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Łodzi wraz z kilkoma zdjęciami.

28.04.2005 - w związku z głośnymi ostatnio w mediach zmianami w Ustawie o ochronie zwierząt (dotyczącymi wprowadzenia bezsensownych przepisów wobec właścicieli psów z tzw. "listy psów agresywnych"), pragniemy wyrazić nasze stanowisko w liście, który zostanie wysłany do Prezydenta RP. Prosimy o zapoznanie się z treścią listu klikając na link poniżej:

NASZE STANOWISKO W SPRAWIE ZMIAN W USTAWIE 
O OCHRONIE ZWIERZĄT - LIST DO PREZYDENTA RP

Zachęcamy wszystkich miłośników rottweilerów i innych ras psów umieszczonych na liście o przyłączenie się do działań. Prosimy Państwa o maile do nas lub listy na nasz adres wyrażające Państwa sprzeciw wobec ustawy, które dołączymy do naszego listu ! Brońmy NASZEJ rasy i pokażmy, gdzie naprawdę leży problem !!!

04.04.2005 - najnowsze zdjęcia naszej PRISKI Marstal w wieku 23 miesięcy:


 

24.03.2005 - nasze życzenia Wielkanocne.

13.03.2005 - aktualizujemy stronę O NESCE.

Kolejny sukces 22-miesięcznego syna NESKI PASCAL'a Marstal - lok. 1 + CAC + CACIB res. na Wystawie Międzynardowej "Vilnius Cup" 2005 na Litwie. Dodajemy także wyniki wystawy "Vilnius Cup" '05.

Ponowne gratulacje dla EVANDER'a Marstal - tym razem za Zwycięstwo Rasy na Wystawie Championów Leszno 2005.

 

25.02.2005 -wielkie gratulacje dla EDISON'a Marstal za wspaniałe zdanie egzaminu Psa Obrończego (IPO-I) - posłuszeństwo - 92 pkt., obrona - 89 pkt., ślad - 88 pkt. !

Nowe zdjęcia naszych psów w domu i nie tylko.

Elżbieta z PRISKĄ i ELIOT'em:

Całe nasze "stadko" razem ze swoim ukochanym panem - dziadkiem Ryszardem:

Niemal 7-letnia matka rodu - NESKA pozuje do zdjęcia:

A to kto? Hmm... NESKA po spacerze ! Ach, te zimowe wieczory ;-)

INKA zaś wybiera przytulny fotel:

ELIOT na swoim posłaniu lub przy swojej "pańci" Eli i siostrze PRISCE:

Gratulacje także dla EVANDER'a Marstal za zdobycie lokaty 1, CWC i tytułu Najlepszy Pies w Rasie na Krajowej Wystawie w Głogowie.

02.01.2005 - dodajemy obiecane zdjęcia z holenderskiej wystawy Amsterdam Winner 2004.

Wielkie gratulacje dla PASCAL'a Marstal za sukces na jego pierwszej zagranicznej wystawie - zajęcie lokaty 1+ CAC + CACIB res. w wieku 19 miesięcy na Międzynarodowej Wystawie w Wilnie (Litwa) !

Dodajemy także historię PORTER'a Marstal (ARES'a) - bardzo dziękujemy za miły list jego właścicielowi :-). Wkrótce również zdjęcia PORTER'a !

Aktualne wiadomości

Wiadomości - rok 2004

Wiadomości - rok 2003

Wiadomości - rok 2002

Wiadomości - rok 2001

Wiadomości - rok 2000

 

Strona główna