[Pełna wersja menu] [O nas] [Nasze psy: PAX Predator; NESKA RAUBRITTER Ankus; INKA Marstal; ELIOT NESS Marstal; PRISKA Marstal; MILLA Marstal; DYLAN Marstal] [O rottweilerach] [Szczenięta: Aktualnie; Poprzednie mioty; Szczenięta u nas] [[Galerie zdjęć] [Wyniki wystaw] [Linki] [E-mail] [Księga gości] [English version]

Oczekiwane szczenięta
WRZESIEŃ 2017

 

Strona główna >> Szczenięta >> Oczekiwane szczenięta

 

Jest nam miło poinformować, że we wrześniu 2017 po wieloletniej przerwie oczekujemy szczeniąt "Marstal".

Po bardzo długich analizach i poszukiwaniach taty maluszków kontynuatorki naszej linii FOR MARSTAL FIBI Erdenet - córki SELENY Marstal, wnuczki MILLI Marstal, prawnuczki PRISKI Marstal i praprawnuczki NESKI RAUBRITTER Ankus, wybór padł na młodego psa z Chorwacji SUMO von Tonis Bergen. Mimo młodego wieku zawojował już najważniejsze wystawy na świecie w tym roku. Jednak nie to było dla nas najistotniejsze. SUMO to bardzo duży, mocny pies w pięknym, szlachetnym typie, który bardzo odpowiada naszej wizji rottweilera. Ma przy tym stabilny, zrównoważony i kontaktowy charakter. FIBI jest suczką o niezwykłym potencjalne szkoleniowym - bardzo szybka, skupiona przy wykonywaniu komend i nigdy nimi nie znudzona. Jest niesamowicie przyjaźnie nastawiona do ludzi i zwierząt, zarówno znajomych, jak i tych nowo napotkanych. Oboje rodzice szczeniąt są wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych oraz od genu JLPP - ciężkiej choroby genetycznej dotykającej rottweilery. SUMO został też wszechstronnie przebadany pod kątem chorób serca i jest od nich wolny. Będzie to pierwszy miot po SUMO von Tonis Bergen w Polsce!

Zależy nam, aby nasze szczenięta trafiły do miłośników rasy, dla których rottweiler będzie uzupełnieniem rodziny, a nie tylko dodatkiem do niej i stanie się jej częścią. Mile widziane osoby, które uważają, podobnie jak my, że rottweiler przy swoim ogromnym potencjalne intelektualnym nie może się nudzić, pragnące zapewnić swojemu psu atrakcje w postaci szkolenia najróżniejszych psich dyscyplin, do których tak bardzo ta rasa jest predysponowana.

Jeśli są Państwo zainteresowani posiadaniem rottweilera z przydomkiem "Marstal", prosimy o wcześniejszy kontakt. Z osobami chętnymi na szczenięta od nas jesteśmy zazwyczaj w kontakcie długo przed ich narodzeniem. Zawsze chętnie poznajemy innych miłośników rottweilerów i rozmawiamy o tej wspaniałej rasie. Nasz e-mail: marstal@igk.pl.

Nasze szczenięta odchowywane są w domu, w ciągłym kontakcie z ludźmi i naszymi dorosłymi psami, od samego początku przykładamy szczególną wagę do ich wszechstronnej socjalizacji. Więcej informacji o tym, jak odchowujemy szczenięta, znajduje się na podstronie Szczenięta u nas


Strona główna