KLASA
SZCZENIĄT (2/3) lok. 1 (ob.) - BARON
VIGGO v.d. Olde Munt (Bubalou's FABULOUS FIDOR -
Bubalou's GUILIA)
lok. 2 (ob.) - BADBOY BIGGLES
v.d. Olde Munt (Bubalou's FABULOUS FIDOR - Bubalou's
GUILIA)
|
KLASA
SZCZENIĄT (2/3) lok. 1 (w.ob.) - BUBALOU's
v.d. Olde Munt (Bubalou's FABULOUS FIDOR - Bubalou's
GIULIA)
lok. 2 (ob.) - BRANDY ROXY v.d.
Olde Munt (Bubalou's FABULOUS FIDOR - Bubalou's
GIULIA)
|
KLASA MŁODZIEŻY (9/10) lok. 1(dosk.)
- Młodz. Zwyc. Amsterdamu '04 - QUENTIN de Breogan
(ODO v. Fleischer - MEGY de Breogan)
lok. 2 (dosk.) - MACHO MIKE v.
Rohas (t'Germent URVIN - ESPERANZA v. Rohas)
lok. 3 (dosk.) - NICO Earl
Antonius (GONZZO Earl Antonius - AKSA Elez Rott)
lok. 4 (dosk.) - GRINGO v.h.
Elitehof (MAMBO v.d. Crossener Ranch- ZILLY v.
Obergrombacher Schloss)
B.db. - ANONKO (GANDO v.h.
Brabantpark - BAJKA IJsven)
B.db. - IRON MACHO v.h.
Wederzicht (ORLANDO v. Hause Neubrand - VITA v.
Neerlands Kraal)
B.db. - LOEBES v. Rohas (t'
Gement URVIN - ESPERANZA v. Rohas)
B.db. - GRANDO v.h. Elitehof
(MAMBO v.d. Crossener Ranch- ZILLY v. Obergrombacher
Schloss)
Db. -Ter Waele WODAN (BIKO
v. Herrenholz - Ter Waele MARGJE)
Db. - MAIK v.d. Runderkraal
(CONDOR v.d. Frankentanne - HURBIE v.d. Runderkraal)
|
KLASA MŁODZIEŻY (12/12)
lok. 1 (dosk.) - Młodz. Zwyc.
Amsterdamu '04 - OLGA Earl Antonius (BRONKO od
Dragicevica - AKIRA Elze Rott)
lok. 2 (dosk.) - YUKA v.d.
Somerweide (AZAR v.d. Lutenburcht - TESSA v.d.
Somerweide)
lok. 3 (dosk.) - Ter Waele
WITCH (BIKO v. Herrenholz - Ter Wael MARGJE)
lok. 4 (dosk.) - KAITLIN-ASHLEY
v. Tousell (DION v. Rohas - GABY v. Tousell)
Dosk. - KAILEY v. Tousell (DION
v. Rohas - GABY v. Tousell)
B.db. - INDY v.h. Wederzicht
(ORLANDO v. Hause Neubrand - VITA v. Neerland Kraal)
B.db. - MABEL v.d.
Runderkraal (CONDOR v.d. Frankentanne - HURBIE v.d.
Runderkraal)
B.db. - KELSEY NOA v.
Tousell (DION v. Rohas - GABY v. Tousell)
B.db. - DONNA LATOYA v.d.
Raquincohof (t' Gement URVIN - DJAGA v. Rohas)
B.db. - MARGARETHA v. Rohas
('t Gement URVIN - ESPERANZA v. Rohas)
Db. - GRAFIN v.h. Elitehof
(MAMBO v.d. Crossener Ranch- ZILLY v. Obergrombacher
Schloss)
Db. - CHANTY v. Miwajahoeve
(VAICO v. Royshof - DANIQUE v. Karpendonk)
|
KLASA MŁODYCH PSÓW
(2/2) lok. 1 (dosk.) - JOEY v.
Tousell (GIANT GINO v. Tousell - KAYLEE v. Rohas)
lok. 2 (dosk.) - SPIKE v.d.
Angeljac (KING-MAX v.h. Brabantpark - NALA v. 't
Detoricahof)
|
KLASA MŁODYCH SUK (1/2)
Db. - DAILEY v.d. Angeljac
(KING-MAX v.h. Brabantpark - NALA v. 't Detoricahof)
|
KLASA OTWARTA (6/6) lok.1 (dosk.)
-Zwyc. Amsterdamu '04, CACIB, BoB - BAGUS Andjing
Basar (SHIMO v. Rohas - EIRA v. Saleteinshof)
lok. 2 (dosk.) - BANDOLERO v.h.
Polderbos (ITUS v. Sittard - CHIWA v.d. Lauterbrucke)
lok. 3 (dosk.) - CLIFF
vom Galgenfeld (CHAN v.d. Bleichstrasse - MENDY
v. Oeterkotten)
lok. 4 (dosk.) - MAD MEXX of
Voyager Rotts (CONAN v. Rohas - Gregor's ASIA)
Dosk. - BENI v. Petrovac a.d.
Mlava (BRONKO od Dragicevica - ASTRA Ri Mobby Dick)
B.db. - BEAU-JUNIOR v.
Lebarteau (BALOU v. Silberblick - FAY v.'t Kleine Hul)
|
KLASA OTWARTA (8/10) lok. 1
(dosk.) - INDY v.d. Somerweide (ZAMBO is Royaus
Slenio - MONA v.d. Somerwide)
lok. 2 (dosk.) - NASTY of
Voyager Rotts (INDIO dell' Antico Guerriero -
Gregor's ASIA)
lok. 3 (dosk.) - Ter Waele
UTWO (DONNER v. Herrengarten - Ter Waele MARGJE)
lok. 4 (dosk.) - CHENNA 't
Hupke (HOSS v. Oeterkotten - HERA v.d. Runderkraal)
B.db. - Ter Waele VREKJE
(FAX v. Tengeb - Ter Wale PATCH)
B.db. - EL-MAR v. Stan's Home
(KING-MAX v.h. Brabantpark - FORTY v.d. Runderkraal)
B.db. - CLEO della Rocca
Branca Leone (DUX v.d. Konigskanzel - REBECCA della
Rocca Branca Leone)
Db. - JENNY v. Wildenstein
(QUANTUS v. Hause Anin - ELLIS v. Wildenstein)
|
KLASA UŻYTKOWA (1/2) lok. 1
(dosk.) - CACIB res. -TYSON (BORIS v. Rohas -
TESSA)
|
KLASA UŻYTKOWA (2/2) lok. 1
- CACIB res. - ZARA II v.d. Somerweide (RAMBO is
Rojaus Slenio - CLEO v.d. Somerweide)
lok. 2 (b.db.) - FENJA v.h.
Elitehof (RICK v. Burgthann - PERLE v.d. Sieben
Aichen)
|
KLASA CHAMPIONÓW (2/2) lok. 1(dosk.)
- JAY of Voyager Rotts (CONAN v. Rohas - Gregor's
ASIA)
lok. 2 (dosk.) - SIDI v.d.
Somerweide (RAMBO is Rojaus Slenio - OLGA v.d.
Somerweide)
|
KLASA
CHAMPIONÓW (2/2) lok. 1 (dosk.) - Zwyc.
Amsterdamu '04, CACIB - ESPERANZA v. Rohas (CONAN
v. Rohas - DJAGA v. Rohas)
lok. 2 (dosk.) - Ter Waele
PATCH (STEPHAN v. Kaisersteinbruch - Ter Waele KARMA)
|