Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Poznań (06.11.2005) sędzia: Raiko Rotner (Słowenia) |
|
PSY |
SUKI |
KLASA
SZCZENIĄT (1/1)
lok. 1 - VOGAN R.G. Alegranda (ORKA v. Hause Enzian - ULLA R.G. Alegranda) |
|
KLASA MŁODZIEŻY (4/6)
lok. 1 - Zw. Mł. PL - VARUS v.d. Scherau (DROLL v.d. Burg Weibertreu - MARA v.d. Scherau) lok. 2 - AMOK North Point (JOKER od Toma z Gór – BIANKA Onyx Fanatic) lok. 3 - BOGART Devilsbreed (KING v. Hause Sommer - Neckar PETRA) lok. 4 - RAMBO z Dondajewskiego (EVANDER Marstal - EBONY ELDON Osanna) |
KLASA MŁODZIEŻY (6/9)
lok. 1- Zw. Mł. PL, Najl. Junior - LIVIA Ekland (AKINO v.d. Lauterbrucke – BEA Ultimatum) lok. 2 - BRIXE Devilsbreed (KING v. Hause Sommer - Neckar PETRA) lok. 3 - ABRA Gent (HARRY Genesis II - ANDRA Marewa) lok. 4 - ALFA North Point (JOKER od Toma z Gór – BIANKA Onyx Fanatic) LOLITA Bleper's (FERUS Józefinka - Rus RPH Nekar MANGRI) MONA Catani (HOGAN Genesis II - ARIANA Darbo) |
KLASA POŚREDNIA (5/5)
lok. 1 - EDI Dor Gladiator (CHUCK Cordis - ASMA Dor Gladiator) lok. 2 - FANDANGO Cum Laude (FANTO vom Kummelsee – SUMMA Cum Laude) lok. 3 - DIABLO vom Korgal (EVANDER Marstal - SALSA Piot-Ren) lok. 4 - HAN Złodziejska Zgraja (KRYPTON vonGluckstern – ROMA Złodziejska Zgraja) Yengol's BELI DRIM (RATHKO Crni Lotos - NENA from Royal Breed of Kanjevac) |
KLASA POŚREDNIA (2/4)
lok. 1 - MELI Catani (JOKER od Toma z Gór - ARIANA Darbo) lok. 2 - ALFA Wyrwidąb (HOGAN Genesis II - ONETTA Wyrwidąb)
|
KLASA OTWARTA (2/6) lok. 1 - CACIB res. - WILIAM Czarny Gigant (HOUSTON Olburd – GAJA Familiada) lok. 2 - Razzmatazz UNEZZCO (Roh-Trap's RASTAMAN - Razzmatazz NOBLEZZE)
|
KLASA OTWARTA (6/9)
lok.
1 - CACIB, Zwycięzca Polski - PRISKA
Marstal
(FANTO vom Kummelsee - NESKA RAUBRITTER Ankus) lok. 2 - BRITA Wyrwidąb (IVES znad Szpęgawskich Jezior - BETA Wyrwidąb) lok. 3 - ROSA Metropolia (Rus RPH Nekar LARS - SAFARI Zvartshund Kawalkada) lok. 4 - KORSA z Kuny (NILL v. Raubritter - VAJA z Kuny) ISMENA Sycowianka (NILL v. Raubritter - KATI z Makdani) PIGWA Bastemaro (HOGAN Genesis II - LINDA Bastemaro) |
KLASA UŻYTKOWA (2/2)
lok. 1 - CACIB, Zwycięzca Polski, BoB - UR CHAN BOSS Brumabiz (BRUTUS Assarion - AIDA Atlantyda) lok. 2 - NEFRYT Rot-Ten (NILL vom Raubritter – GIPSY QUENN Rot – Ten) |
KLASA UŻYTKOWA (0/1) |
KLASA CHAMPIONÓW (2/4) lok. 1 - EVANDER Marstal (MAMBO v.d. Crossener Ranch – NESKA RAUBRITTER Ankus) lok. 2 - BUDRYS z Tarninowego Lasu (RETT z Rybia - BETA z Tarnoskały) |
KLASA CHAMPIONÓW (1/2)
lok. 1- CACIB res. - NADJA v.d. Scherau (REX v. Hause Frick - KRABBE v.d. Scherau) |
KLASA
WETERANÓW (1/1)
lok. 1 - WIKTOR v. Geranshof (AXEL v.d. Nedermolen - QUINY v. Geranshof) |