[Pełna wersja menu] [O nas] [Nasze psy: PAX Predator; NESKA RAUBRITTER Ankus; INKA Marstal; ELIOT NESS Marstal; PRISKA Marstal; MILLA Marstal; DYLAN Marstal] [O rottweilerach] [Szczenięta: Aktualnie; Poprzednie mioty; Szczenięta u nas] [[Galerie zdjęć] [Wyniki wystaw] [Linki] [E-mail] [Księga gości] [English version]

Wiadomości & aktualizacje

Strona główna >> Wiadomości & aktualizacje

   

Najświeższe wiadomości & aktualizacje - na stronie głównej

9.04.2012 - MILLA Marstal została pierwszym w Polsce CHAMPIONEM LUKSEMBURGA wygrywając w poprzedni weekend na Międzynarodowej Wystawie Luksemburgu!

Doskonale radzą też sobie na wystawach córki MILLI. SELENA Marstal zdobyła tytuły Zwycięzca Młodzieży & Najlepszy Junior na wystawach w Bydgoszczy i Drzonkowie. SALMA Marstal zrobiła zaś kolejny krok do Championatu Młodzieżowego Łotwy zdobywając CAJC na Krajowej Wystawie w Rydze oraz rozpoczęła drogę do Młodzieżowego Championatu Litwy zdobywając Zwycięstwo Młodzieży na Krajowej Wystawie w Siauliai.

Siostra MILLI - MALIKA Marstal rozpoczęła Championat Litwy zdobywając lokatę 1 i CAC na Międzynarodowej Wystawie w Wilnie.

Dodajemy też zdjęcia SELENY i SALMY Marstal oraz niemal 11,5-rocznego IRWINa Marstal.

1.02.2012 - MILLA Marstal została MIĘDZYNARODOWYM CHAMPIONEM WYSTAWOWYM (C.I.E)!!! W ubiegły weekend zdobyła lokatę 1, CAC i CACIB na Międzynarodowej Wystawie w Trencinie (Słowacja) i tym samym dopełniła wszystkich warunków do uzyskania Interchampionatu. Poniżej MILLA zaraz po wystawie:

23.01.2012 - w ubiegły weekend SALMA Marstal rozpoczęła drogę do Młodzieżowego Championatu Łotwy zdobywając lokatę 1 & JCAC na Krajowej Wystawie w Daugavpils. Gratulujemy!

Dodajemy też nowe zdjęcia SALMY, SAMBORa i SANDOKANa Marstal, a także MOCCI Marstal i GUINESSa Marstal.

18.12.2011 - nasza kartka świąteczno-noworoczna.

Właśnie oglądaliśmy wspaniały film prezentujący GANDALFa Marstal podczas treningu:

Poza tym, nowe zdjęcia 9-miesięcznych SALMY & SELENY Marstal. SALMA zadebiutowała też w klasie młodzieży w wieku zaledwie 9 miesięcy na Krajowych Wystawach w Liepaji zdobywając lokatę 2 i lokatę 3.

25.11.2011 - wiele wiadomości wystawowych z ostatnich 3 tygodni. Na Międzynarodowej Wystawie w Metz (Francja) nasza MILLA Marstal zdobyła lokatę 1, CACIB res. w ocenie sędziego ADRK Klausa Altpetera.

Na Międzynarodowej Wystawie w Luksemburgu MILLA spotkała swojego brata z Holandii MORRISa! MORRIS otrzymał lokatę 1 w klasie otwartej, a MILLA lokatę 3 w klasie championów. Oto kilka zdjęć ze spotkania rodzeństwa:

W ten sam weekend, MALIKA Marstal z Finlandii zdobyła lokatę 1, CAC, CACIB i Zwycięstwo Rasy na Międzynarodowej Wystawie w Tartu (Estonia). W Tartu występowała też córka MILLI - SALMA Marstal z Łotwy zostając 2x Najlepszym Szczenięciem w Rasie!

Miniony weekend, przyniósł również wspaniałe rezultaty. MALIKA Marstal powtórzyła swój sukces z Estonii, zdobywając lokatę 1, CAC, CACIB, Zwycięstwo Rasy na Międzynarodowej Wystawie w Jyvaskyla (Finlandia).

Natomiast na Eurodogshow w Kortijk (Belgia), MORRIS Marstal zdobył lokatę 1, CACIB res. i CAC res. u sędziego ADRK Paula-Dietera Viehoffa.

GANDALF Marstal zaś zdał egzamin IPO-I z rewelacyjnym wynikiem 289/300 puntków.

Ogromne gratulacje dla właścicieli psów z naszej hodowli!

Dostaliśmy też nowe zdjęcia weterana 11-latka INSELa Marstal z naszego pierwszego miotu oraz córek MILLI - SALMY i SELENY Marstal. Piękna jesienne pogoda na początku listopada sprzyjała nowej sesji zdjęciowej MILLI:

Dotarła też do nas smutna informacja - odeszła ERIKA Marstal - założycielka hodowli "Miltiadesa". Wyrazy współczucia dla właścicieli!.

1.11.2011- na Międzynarodowej Wystawie we Wrocławiu nasza MILLA Marstal zdobyła lokatę 1, CWC, CACIB i Zwycięstwo! Ten i inne rezultaty na podstronie Wyniki wystawowe MILLI.


Na zdjęciu XEL OLI ALEXANDER Skordatura (syn GANDALFA Marstal) i MILLA Marstal - Zwycięzcy Wrocław 2011

W minione wakacje MILLA doczekała się wielu nowych zdjęć. Aktualizujemy więc galerię zdjęć MILLI. Kilka z nich poniżej:

Doskonale wypadają też na swoich pierwszych wystawach córki MILLI i ARKANa vom Hause Neubrand. SALMA Marstal zdobyła tytuł Best Baby na Krajowej Wystawie II gr. w Rydze oraz Best Puppy na wystawach: Krajowej w Valmierze i Międzynarodowej w Rydze (wszystkie na Łotwie). Zaś SELENA Marstal została Najlepszym Szczenięciem na dwóch Międzynarodowych Wystawach w Poznaniu. Gratulujemy właścicielom!

18 września zorganizowaliśmy w Łodzi Klubową Wystawę Rottweilerów. Zgłoszono na nią 94 rottweilery z 7 krajów. Psy oceniali znani sędziowie rottweilerów Chantal Delafontaine (Belgia) i Christian Bernbacher (Austria). Oto trofea:

Podczas Wystawy zostały wręczone dyplomy dla zwycięzców Rankingu Wystawowego 2010 Klubu Rottweilera w Polsce - rottweilery "Marstal" triumfowały we wszystkich kategoriach, w których startowały:
GANDALF Marstal - Zwycięzca Rankingu 2010 - psy
MAXI Marstal - Zwycięzca Rankingu 2010 - suki
MILLA Marstal - V-ce Zwycięzca Rankingu 2010 - suki

MIRANDA Marstal jako kolejna z miotu "M" jest całkowicie wolna od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych HD A i ED 0/0. Zdała też egzamin PT-I na ocenę doskonałą. Gratulujemy!

Dodajemy też wiele zdjęć rottweilerów "Marstal" w nowych domach:
z miotu "S": SAMBORA, SANDOKANa, SALMY, SELENY i SOPHIE,
z miotu "L" - LIBRY,
z miotu "M": MILO, MORRISa i MALIKI,
z miotu "G": GUINESS'a. Właścicielom dziękujemy za zdjęcia!

27.07.2011 - debiut wystawowy córki MILLI Marstal i ARKANa vom Hause Neubrand - SALMY Marstal. W ubiegły weekend wystąpiła aż na 3 wystawach w klasie baby: 2 krajowych oraz Klubowej Rottweilerów w Jaunmarupe na Łotwie - zdobyła 3x ocenę doskonałą, lokatę 1, PP (Promotion Prize) i tytuł Best Baby! Gratulacje dla właścicieli! Poniżej zdjęcie 4,5-miesięcznej SALMY:

Dodajemy też nowe zdjęcia dzieci MILLI i ARKANa w nowych domach: SAMBORa, SANDOKANa, SALMY, SELENY i SOPHIE na podstronie Dorastające szczenięta "S" Marstal .

06.07.2011 - nasza MILLA Marstal została CHAMPIONKĄ NIEMIEC (VDH)! Na dwóch wystawach w Erfucie zdobyła 2x Certyfikat na Championa Niemiec (Dt.-VDH Ch. Anw.), a dodatkowo na pierwszej z nich została Najlepszą Suką w Rasie i otrzymała CAC. Sędziowali C. Wolf-Meixner (ADRK, Niemcy) i N. Harris (Australia). Więcej rezultatów MILLI na podstronie Wyniki wystaw.

Dostaliśmy też wspaniałe wiadomości z Estonii - mieszkająca w Finlandii MALIKA Marstal zdobyła tytuł ZWYCIĘZCA KLUBU ESTONII 2011 i Zwycięstwo Rasy u sędziego ADRK H.J. Radtke. Natomiast, na Międzynarodowej Wystawie w Tallinie została Zwyciężczynią Estonii 2011 i otrzymała CACIB. Gratulacje dla właścicieli!

Również dobre wiadomości z Holandii - na Międzynarodowej Wystawie w Oss MORRIS Marstal wygrał CAC, CACIB i tytuł Najlepszy Pies w Rasie.

Zamieszczamy też zdjęcia dorastających dzieci MILLI i ARKANa: SAMBORa, SANDOKANa, SALMY, SELENY i SOPHIE na podstronie Dorastające szczenięta "S" Marstal .

21.05.2011 - zamieszczamy zaległe zdjęcia szczeniąt MILLI Marstal i ARKANa vom Hause Neubrand w wieku 6-8 tyodni. Wszytskie maluchy z miotu "S" Marstal są już w nowych domach. Wkrótce ich pierwsze zdjęcia nadsyłane przez właścicieli.

Poza tym, MIRANDA i MORRIS Marstal zdały w Niemczech organizowany przez ADRK egzamin BH.
GANDALF Marstal został zaś CHAMPIONEM NIEMIEC (VDH) zdobywając lokatę 1 & Dt.-VDH Ch. Anw. oraz lokatę 2 & Dt.-VDH Ch. Anw. res. na Wystawach Międzynarodowych w Dortmundzie (FCI-Jahrhunderstsieger i VDH-Europasieger). Sędziowali Edgar Hellman i Claudia Wolf-Meixner (ADRK).
Gratulacje dla właścicieli psów z naszej hodowli!

11.04.2011 - szczenięta MILLI Marstal i ARKANa vom Hause Neubrand mają już 5 tygodni! Zamieszczamy ich nowe zdjęcia na podstronie Miot "S" Marstal.

6.04.2011 - zapraszamy do obejrzenia pierwszego filmiku ze szczeniętami MILLI i ARKANa (w wieku 2,5 i 4 tyg.) w roli głównej:

30.03.2011 - kolejne zdjęcia naszych maluszków - w wieku 24 dni na podstronie Miot "S" Marstal.

MORRIS Marstal na Specjalistycznej Wystawie ADRK w Troisdorf-Spich zdobył lokatę 2 i rezerwowy wniosek na championa Niemiec - res. Dt.-VDH Ch. Anw.. Gratulacje dla właścicieli!

22.03.2011 - dodajemy zdjęcia 14-dniowych szczeniąt MILLI i ARKANa na podstronie Miot "S" Marstal.

W ubiegły weekend MAXI Marstal została CHAMPIONKĄ LITWY, zdobywając lokatę 1, CAC, CACIB res. na Międzynarodowej Wystawie w Wilnie. Gratulacje dla właścicieli!

12.03.2011 - kilka nowych zdjęć 7-dniowych szczeniąt MILLI i ARKANa na podstronie Miot "S" Marstal.

8.03.2011 - szczenięta MILLI Marstal i ARKANa vom Hause Neubrand przyszły na świat! Więcej informacji na stronie Miot "S" Marstal.

Wspaniały początek sezonu wystawowego - mieszkający w Holandii MORRIS Marstal w ubiegły weekend na Międzynarodowej Wystawie w Groningen zdobył lokatę 1, CAC, CACIB, Zwycięstwo Rasy i tytuł Groningen Winner 2011! Poniżej MORRIS ze swoją 5-miesięczną córką (Best Baby):

Choć ostatni tydzień przyniósł te miłe wydarzenia, nic jest w stanie zrekompensować tego najsmutniejszego i tak niespodziewanego. 2 marca odeszła nagle nasza ukochana INKA Marstal w wieku ponad 10 lat. Cały czas trudno się z tym pogodzić. Oto historia tej wyjątkowej suczki.

31.01.2011 - oczekujemy szczeniąt - to już trzecie pokolenie rottweilerów z przydomkiem "MARSTAL"! Więcej informacji na stronie Miot "S" Marstal.

9.01.2011 - w czasie zimowej przerwy od wystaw, przygotowaliśmy 2 filmiki - zapraszamy do obejrzenia.

Wspomnienia z Klubowej Wystawy ADRK 2010 w Coesfeld - występ rottweilerów "MARSTAL":

Sceny z życia naszej MILLI Marstal - od 5 tygodnia do chwili obecnej:

24.12.2010 - nasza kartka świąteczna.

7.12.2010 - nasza MILLA Marstal dzięki zaproszeniu fundacji Rottka wzięła udział w sesji zdjęciowej do kalendarza zespołu koszykarskiego Anwil Włocławek, którego symbolem jest rottweiler. MILLĘ można oglądać na kartach czerwca i grudnia oraz na okładce w zdjęciu grupowym:

W niedzielę, w ekstremalnych warunkach (mróz -16 st. C) MILLA Marstal zdała egzamin PT-I podczas Mikołajkowych Zawodów PT w Łodzi.

1.12.2010 - URODZINKI NASZEJ INKI :) Dziś nasza ukochana Incia (INKA Marstal) obchodzi 10 urodziny!

28.11.2010 - w tym tygodniu nasza MILLA Marstal została przebadana i otrzymała międzynarodowe certyfikaty potwierdzające, że jest wolna od chorób dziedzicznych oczu i serca!

MORRIS Marstal na Międzynarodowej Wystawie EURODGSHOW w Kortijk (Belgia) wygrał klasę otwartą u sędziego U. Petermanna (ADRK, Niemcy). Gratulacje!

15.11.2010 - MILLA Marstal zdobyła kolejny Certfikat na Championa Niemiec (Dt.-VDH Ch. Anw.) na Międzynarodowej Wystawie w Hannoverze (s. J. Wulff, Niemcy-ADRK).

Poniżej także kilka nowych, jesiennych zdjęć MILLI - więcej na podstronie Galeria zdjęć MILLI:

MILLA Marstal MILLA Marstal

Jej siostry również odnosiły wspaniałe sukcesy!
MIRANDA Marstal zdobywała CWC, CACIB i Zwycięstwo na Międzynarodowych Wystawach w Poznaniu i Kielcach,
zaś MAXI Marstal otrzymała CWC, CACIB i tytuł ZWYCIĘZCA POLSKI 2010 (5 lat po tym jak tytuł ten wywalczyła jej mama - nasza PRISKA Marstal)! Gratulacje!

Na 14 wystaw międzynarodowych w Polsce w tym roku, siostry "M" Marstal triumfowały 10 razy!!!

GANDALF Marstal zdobył CAC, CACIB, tytuł BALTIC WINNER 2010 i Zwycięstwo Rasy na Międzynarodowej Wystawie w Rydze (Łotwa) uzyskując tym samym tytuł CHAMPIONA ŁOTWY. GANDALF został także CHAMPIONEM SŁOWENII!

Dodajemy też nowe zdjęcia LARSA i LULU Marstal.

Aktualizujemy także podstronę Szczenięta.

11.10.2010 - nasza MILLA Marstal odniosła kolejny sukces w Niemczech!!! Na Międzynarodowej Wystawie w Rostock zdobyła lok. 1, Dt.-VDH Ch. Anw., CAC (certyfikaty na Championa Niemiec VDH oraz Klubowego Championa Niemiec), Zwycięstwo Rostocku 2010 oraz Best of Breed (sędzia G. Roth, Niemcy)!


MILLA Marstal - VDH Siegerin Rostock 2010

Siostry MILLI także zdobywały Zwycięstwo Rasy (BoB): MIRANDA we Wrocławiu, a MAXI w Nowym Dworze. Gratulacje!

19.09.2010 - lato 2010 dobiega końca - zakładamy więc nową podstronę Galeria zdjęć MILLI Marstal podsumowującą tegoroczne wakacje MILLI.

04.09.2010 - przez ostatnie 2 miesiące rottweilery MARSTAL triumfowały na wielu wystawach!
Doskonale zaprezentowały się na najważniejszej, największej wystawie rottweilerów na świecie (454 zgłoszone psy!) - Klubowej ADRK w Coesfeld (Niemcy), zdobywając:

Zamieszczamy także niemal 200 zdjęć z tej wyjątkowej wystawy!

GANDALF Marstal wygrał 2 x CAC, CACIB, Zwycięstwo Rasy na Międzynarodowych Wystawach w Druskiennikach (Litwa), a na Klubowej Wystawie został Zwyzięzcą Klubu Litwy 2010, Zwycięzcą Rasy (s. U. Petermann - ADRK, Niemcy), a tym samym Klubowym Championem Litwy!

MAXI Marstal zdobyła CAC, CACIB, Zwycięstwo Rasy na Międzynarodowych Wystawach w Warszawie i Lipsku (Niemcy) zostając już trzecim urodzonym w naszej hodowli Międzynarodowym Championem Wystawowym!

MILLA Marstal otrzymała CACIB res. na Międzynarodowej Wystawie w Sopocie.

MALIKA Marstal zdobyła CAC na Krajowej Wystawie w Tallinie rozpoczynając w ten sposób Championat Estonii.

Na Klubowej Wystawie w Belgii MORRIS Marstal wygrał klasę otwartą.

Gratulujemy właścicielom tych super rezultatów!

Przedstawiamy także najnowsze zdjęcia LIBRY i LARSA Marstal w wieku 9 miesięcy.

04.07.2010 - wiele nowości na naszej stronie!

W poprzedni weekend nasza MILLA Marstal znów odniosła sukces w Niemczech - na Specjalistycznej Wystawie ADRK Wittenberg Spezialzuchtschau zdobyła u sędziego J. Wulffa (ADRK, Niemcy):

lokatę 1, Dt.-VDH Ch. Anw. (certyfikat na Championa Niemiec)
i ADRK CAC res. (rezerwowy wniosek na Championa ADRK).

Tydzień wcześniej, na Klubowej Wystawie Rottweilerów w Lubieszynie w ocenie sędziego E. Hellmana (ADRK, Niemcy):

hodowla MARSTAL została uznana Najlepszą Hodowlą 2010,
PRISKA Marstal - Najlepszą Suką Hodowlaną 2010 !!!

GANDALF Marstal zdobył lok. 1, Zwycięstwo Klubu 2010 & Zwycięstwo Rasy, a siostry MAXI, MIRANDA i MILLA Marstal znalazły się w pierwszej czwórce klasy championów suk!

Zamieszczamy też pełne wyniki i wiele zdjęć z wystaw w Niemczech, które ostatnio odwiedziliśmy:
ADRK Dessauer Ausstellung,
ADRK Friedrich-Berger-Gedeachtnischau,
ADRK Wittenberg Spezialzuchtschau.

26.05.2010 - w miniony weekend odbyliśmy wystawowy tour po Niemczech i Holandii - nasza MILLA Marstal zdobyła:

Specjalistyczna Wystawa ADRK Dessauer Ausstellung
doskonała 2, res. Dt.-VDH Ch. Anw. - s. U. Petermann (Niemcy)

Specjalistyczna Wystawa ADRK Friedrich-Berger-Gedeachtnischau
doskonała 1, Dt.-VDH Ch. Anw., ADRK CAC,
ZWYCIĘSTWO WESTFALII 2010
- s. F. Hedtke (Niemcy)


Międzynarodowa Wystawa w Arnhem
doskonała 1, CAC res. & CACIB res. - s. J. Hiddes (Holandia)

Wkrótce pełne wyniki i zdjęcia z tych wystaw!!!

Ponadto, na 2 największych wystawach w Holandii i Belgii (Klubowej i Specjalistycznej CAC) MORRIS Marstal był dwukrotnie doskonały 2 w bardzo licznych stawkach w klasie otwartej. Gratulacje!

Natomiast na krajowych ringach, w Jeleniej Górze i Bytomiu, MIRANDA Marstal zobywała lokatę 1, CWC, Zwycięstwo i Zwycięstwo Rasy. Gratulacje!

10.05.2010 - z dumą prezentujemy najnowsze wyniki wystawowe rottweilerów MARSTAL.

Na jednej z najbardziej prestiżowych wystaw w Europie - VDH Europasieger w Dortmundzie GANDALF Marstal wygrał klasę championów i zdobył certyfikat na Championa Niemiec (Dt.-VDH Ch. Anw.) u sędziego Helmuta Weilera, ADRK. Następnego dnia na Krajowej Wystawie w Dortmundzie powtórzył ten sukces, dodatkowo zdobywając CAC res. w finale.

Na Międzynarodowej Wystawie w Łodzi w ocenie sędziego ADRK - Jurgena Wulffa:
nasza MILLA Marstal zdobyła lok. 1 w klasie championów, CWC, CACIB, Zwycięstwo wśród suczek oraz Zwycięstwo Rasy,
MAXI Marstal otrzymała lok. 2 w klasie championów i CACIB res.,
GANDALF Marstal wygrał klasę championów, CWC, CACIB, Zwycięstwo wśród psów!
Poniżej zdjęcia MILLI w Łodzi:

MILLA Marstal MILLA Marstal

Na Światowej Wystawie Rottweilerów IFR we Włoszech, MORRIS Marstal znalazł się w finałowej 10 i otrzymał ocenę doskonałą.

Na Międzynarodowej Wystawie w Opolu w ocenie sędziego z Serbii - Dusana Paunovica:
MAXI Marstal otrzymała lok. 1 w klasie championów, CWC, CACIB, Zwycięstwo,
MIRANDA Marstal dobyła lok. 2 w tejże klasie.

Na Krajowej Wystawie w Bydgoszczy gość z Finlandii - MALIKA Marstal wygrała klasę otwartą, CWC i Zwycięstwo.

Zamieszczamy także zdjęcia dzieci PRISKI:
z miotu "L": LARSa, LIBRY i LEI Marstal,
z miotu "M": MILLI, MAXI i MIRANDY Marstal,
z miotu "G": GUINESS'a Marstal.

28.03.2010 - wiele wiadomości i nowych zdjęć po długiej przerwie. Kolejne siostry z miotu "M" ukończyły tytuł CHAMPIONA POLSKI w wieku niespełna 2 lat:

MAXI Marstal zdobywając lok.1, CWC, CACIB, Zwycięstwo i BoB na Wystawie Międzynarodowej w Rzeszowie

oraz nasza MILLA Marstal zdobywając lok.1, CWC i tytuł Najlepsza Suka w Rasie Wystawy Championów 2010 w Lesznie.

Poza tym, na Międzynarodowych Wystawach w Wilnie (Litwa) MAXI Marstal otrzymała 2x CACIB res.

Natomiast MORRIS Marstal na Międzynarodowej Wystawie w Groningen (Holandia) zdobył lokatę 1 w klasie pośredniej, a na Spejalistycznej Wystawie ADRK w Spich (Niemcy)otrzymał lokatę 2, VDH-CAC res. (sędzia H. Weiler, ADRK).

Gratulacje dla właścicieli!

Zamieszczamy także wiele zdjęć dzieci PRISKI w nowych domach:
z miotu "L": LARSa, LIBRY i LEI Marstal,
z miotu "M": MILLI, MOCCI, MALIKI, MAXI, MADOXa Marstal,
z miotu "G": GRAPPY Marstal.

09.02.2010 - zamieszczamy wiele zdjęć w zimowej scenerii naszej MILLI Marstal w wieku 22 mies. Kilka z nich poniżej:

Dodajemy także zdjęcia LEI i LARSA Marstal w nowych domach w wieku 3 mies.

Na Krajowej Wystawie w Głogowie MIRANDA Marstal zdobyła: CWC, Zwycięstwo i Best of Breed uzyskując tym samym tytuł CHAMPIONA POLSKI.Gratulacje dla właścicieli!

17.01.2010 - dodajemy zdjęcia LEI i LIBRY Marstal w nowych domach.

10.01.2010 - zamieszczamy pierwsze zdjęcia szczeniąt z miotu "L" w nowych domach.

24.12.2009 - nasza kartka świąteczno-noworoczna.

7.12.2009 - dodajemy nowe zdjęcia szczeniąt PRISKI Marstal i Orkanens OOPS THE OUTLAW w wieku 6 tyg.

5.12.2009 - kolejna porcja zdjęć szczeniąt PRISKI Marstal i Orkanens OOPS THE OUTLAW - w wieku 5 tyg.

16.11.2009 - zamieszczamy zdjęcia szczeniąt PRISKI i Orkanens OOPS THE OUTLAW w wieku 3 tyg.

Poza tym, wiele nowości z ringów wystawowych:

Międzynarodowa Wystawa Poznań:
GANDALF Marstal - lok. 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Polski 2009
MILLA Marstal - lok. 2

Międzynarodowe Wystawy Herning (Dania) - MALIKA Marstal:
dzień I (7.11.2009) - lok. 1;  dzień II (8.11.2009) - lok. 1, CACIB res.

Międzynarodowa Wystawa Kielce:
MILO Marstal -lok. 2
MIRANDA Marstal - lok. 1, CWC
MILLA Marstal - lok. 1, CWC, CACIB res.

Ponadto, MORRIS Marstal zdał wczoraj w Holandii test UV (odpowiednik niemieckiego AD - próba wytrzymałościowa - bieg na 20 km).

1.11.2009 - dodajemy pierwsze zdjęcia szczeniąt PRISKI i szwedzkiego Orkanens OOPS THE OUTLAW.

Nareszcie otrzymaliśmy z siedziby FCI w Belgii długo oczekiwane potwierdzenie tytułu MIĘDZYNARODOWY CHAMPION WYSTAWOWY naszej PRISKI Marstal. PRISKA zdobyła ten tytuł wygrywając 7x CACIB w 3 różnych krajach (Holandia, Polska, Łotwa):

Syn PRISKI - GANDALF Marstal w ostatnie 2 weekendy zdobył 4x CACIB oraz 4x Zwycięstwo Rasy na wystawach: Vilnius Autumn i Golden Cup w Wilnie (Litwa) oraz Zooexpo i Cruft's Qualification w Rydze (Łotwa). Ukończył tym samym tytuły: CHAMPIONA LITWY i MIĘDZYNARODOWEGO CHAMPIONA WYSTAWOWEGO!!! 

Poza tym, syn PRISKI z innego miotu - MORRIS Marstal jest, jako kolejny z miotu, całkowicie wolny od dysplazji łokciowej (ED 0/0).

Gratulacje dla właścicieli GANDALFa i MORRISa!

11.10.2009 - na Światowej Wystawie Psów Rasowych 2009 w Bratysławie uczestniczyły 2 rottweilery z przydomkiem MARSTAL - a oto ich rewelacyjne wyniki:

GANDALF Marstal - lok. 2, CAC res. w klasie championów
MAXI Marstal - lok. 1, CAC w klasie pośredniej, a tym samym ukończony dorosły CHAMPIONAT SŁOWACJI w wieku 19 mies.!

Dobre wiadomości także z Holandii - MORRIS Marstal zdał MAG test - sprawdzian charakteru dla rottweilerów, uznawany za jeden z najtrudniejszych na świecie.

W zeszłym tygodniu również doskonale na wystawach wypadły siostry MARSTAL - obie zdobyły lok. 1, CWC, tytuł Najlepsza Dorosła Suka w Rasie - MAXI Marstal na wystawie w Nowym Dworze, a MIRANDA Marstal na wystawie w Rybniku.

WIELKIE GRATULACJE DLA WŁAŚCICIELI!

26.09.2009 - po dłuższej przerwie znów spodziewamy się szczeniąt! Więcej informacji na podstronie Szczenięta aktualnie.

Na wystawawach w ubiegły weekend rottweilery MARSTAL zdobyły:

MIRANDA Marstal - lok. 2, res. VDH-Ch - wystawa specjalistyczna ADRK - Brandenburgsieger, Blankenfelde (s. J. Radtke)
MILO Marstal - lok. 1, CWC, NDPwR - wystawa krajowa II gr. Łódź

7.09.2009 - dodajemy zdjęcia z drugiego dnia Klubowej Wystawy ADRK 2009.

Prezentujemy także wyniki z wczorajszej Krajowej Wystawy we Włocławku:
MILLA Marstal - lok. 1 (kl. pośrednia), CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy 
MOCCA Marstal - lok. 1 (kl. otwarta), CWC

Na Międzynarodowej Wystawie w Luksemburgu MORRIS Marstal otrzymał lokatę 2 w klasie młodzieży.

31.08.2009 - w ostatni weekend w Białymstoku odbyły się 2 ważne wystawy - oto wyniki rottweilerów MARSTAL:

Międzynarodowa (29.08.):

sędzia Uwe Petermann (Niemcy, ADRK):
GANDALF Marstal - lok. 1, CWC, CACIB, Najlepszy Pies w Rasie 

sędzia Bianka Miksic (Chorwacja):
MIRANDA Marstal - lok. 1, CWC w kl. pośredniej w konkurencji 9
MILLA Marstal - lok. 2  w kl. pośredniej w konkurencji 9

Klubowa Rottweilerów (30.08):

sędzia Bianka Miksic (Chorwacja):
GANDALF Marstal - lok. 1, CWC w konkurencji 9 championów

sędzia Uwe Petermann (Niemcy, ADRK)
MIRANDA Marstal - lok. 2 w kl. młodzieży w konkurencji 12
MAXI Marstal - lok. 3 w kl. młodzieży w konkurencji 12
MILLA Marstal - lok. 3 w kl. pośredniej w konkurencji 9

PRISKA Marstal - Najlepsza Suka Hodowlana 2009

Bardzo dziękujemy hodowli Mobidik za miłą niespodziankę i ufundowanie specjalnego pucharu dla naszej hodowli!!!

Pełne wyniki obydwu wystaw zamieścimy wkrótce!

Ponadto, super wiadomość z Holandii - na Międzynarodowej Wystawie w Rotterdamie MORRIS Marstal otrzymał kolejny raz lokatę 1 w klasie młodzieży i tym samym został MŁODZIEŻOWYM CHAMPIONEM HOLANDII!!!

27.08.2009

MORRIS Marstal
V5 (ocena doskonała, lokata 5) w konkurencji 72 psy (klasa młodzieży) - Klubowa Wystawa Rottweilerów ADRK Suedlohn-Oeding 2009. Gratulacje dla właścicieli!!!

Dodajemy także wyniki tegorocznej Klubowej Wystawy ADRK oraz zdjęcia z pierwszego dnia. Kolejne zdjęcia wkrótce!

20.08.2009 - na Międzynarodowych Wystawach w Bratysławie MAXI Marstal zdobyła:
15.08. - lok. 1, CAC
16.08. - lok. 1, CAC, CACIB, Zwycięstwo Rasy!

Na Specjalistycznej Wystawie Rottweilerów (ADRK) Duesseldorf (Niemcy) MORRIS Marstal zdobył lokatę 3 (s. H. Weiler, ADRK).

Na Międzynarodowej Wystawie w Sopocie MILO Marstal otrzymał lokatę 2.

Ponadto, kolejna z miotu "M" - MAXI Marstal jest całkowicie wolna od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych - HD A, ED 0/0.

Zamieszczamy także nowe zdjęcia MAXI, MOCCI oraz naszej MILLI Marstal w wieku 17 miesięcy -  poniżej kilka zdjęć MILLI:
  

 

09.08.2009 - prezentujemy nową porcję wyników wystawowych rottweilerów MARSTAL:

MORRIS Marstal

Klubowa Wystawa Rottweilerów Pulle (Belgia) - lok. 2 (s. E. Hellman, ADRK)

Specjalistyczna Wystawa Rottweilerów Dortmund (Niemcy) - lok. 2, res. Jug. CAC (ADRK) w konk. 17 psów!!! (s. D. Hoffmann, ADRK)

MILLA Marstal

Krajowa Wystawa Legnica - lok. 1, CWC, rozpoczęty dorosły Championat PL w wieku 16 mies.!

MAXI Marstal
3 wystawy na Litwie w 1 weekend i....
Międzyn. Wystawa Druskienniki Dzukija Summer - lok. 1, CAC
Międzyn. Wystawa Druskienniki Dzukija Cup - lok. 1, CAC
Klubowa Wystawa Rottweilerów Druskienniki - lok.1, CAC

MALIKA Marstal
Krajowa Wystawa Laukaa (Finlandia) - lok. 1, CAC, Najl. Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy!

GANDALF Marstal
Klubowa Wystawa Rottweilerów Druskienniki (Litwa) - lok.1, CAC, Zwycięzca Klubu Litwy!!!

WIELKIE GRATULACJE DLA WŁAŚCICIELI!

Poza tym, dodajemy nowe zdjęcia GUINESSa Marstal otrzymane od jego właścicieli - dziękujemy!

11.07.2009 - kolejne sukcesy rottweilerów MARSTAL:

MILLA Marstal
Międzynarodowa Wystawa Kraków - lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

Krajowa Wystawa Gorzów Wlkp. - lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy ...i ukończony tytuł MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONA PL!!!

MIRANDA Marstal
Krajowa Wystawa Racibórz - debiut w kl. pośredniej w wieku 15 mies. - lok. 1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy!

MAXI Marstal
Krajowa Wystawa Lublin - debiut w kl. pośredniej w wieku 15 mies. - lok. 1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie!
Międzynarodowa Wystawa Kraków - lok. 1, CWC, CACIB res.

MILO Marstal
Krajowa Wystawa Bielsko-Biała - lok. 1, Zwycięzca Młodzieży

MORRIS Marstal
Wystawa Specjalistyczna ADRK "Eifelschau" Blatzheim - lok. 3 (sędzia F. Hedtke, ADRK) - zamieszczamy także zdjęcia MORRISa z wystawy w Blatzheim!
Wystawa Międzynarodowa Echt (Holandia) - lok. 1, JCAC

GANDALF Marstal
Krajowa Wystawa Olsztyn - lok. 1, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy

12.06.2009 - nowe wyniki wystawowe rottweilerów z przydomkiem MARSTAL:

MORRIS Marstal - lok. 3 w konkurencji 29 psów (sędzia U. Petermann, ADRK) - Klubowa Wystawa Rottweilerów w Holandii 

MALIKA Marstal - lok. 1, Najlepsza Suka w Rasie, CAC, Zwycięzca Rasy - Krajowa Wystawa -Mantta (Finlandia)

MIRANDA Marstal - lok. 2 - Krajowa Wystawa Rottweilerów - Piła (sędzia E. Hellman, ADRK)

GANDALF Marstal - lok. 1, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie - Krajowa Wystawa Rottweilerów - Piła (sędzia E. Hellman, ADRK)

GRAPPA Marstal - lok. 1, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie - Krajowa Wystawa - Radom

Ponadto, kolejne rodzeństwo z miotu "M" zostało prześwietlone w kierunku dysplazji: MORRIS Marstal w Holandii - HD A i MALIKA Marstal w Finlandii - HD A, ED 0/0.

19.05.2009 - na Krajowej Wystawie w Bytomiu MIRANDA Marstal ukończyła Młodzieżowy Championat Polski zdobywając tytuły Zwycięzca Młodzieży & Najlepszy Junior w Rasie. Gratulacje dla właścicieli!

Nasza MILLA Marstal, podobnie jak jej mama PRISKA i tata DEACON, jest całkowicie wolna od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych (HD A, ED 0/0).

13.05.2009 - w poprzedni weekend na Międzynarodowej Wystawie w Łodzi rottweilery MARSTAL odniosły kolejne sukcesy. W klasie młodzieży suk - pierwsze cztery lokaty dla sióstr "M" Marstal (MIRANDY, MAXI, MALIKI i MILLI) w konkurencji 13!!! MIRANDA Marstal otrzymała tytuły Zwycięzca Młodzieży & Najlepszy Junior w Rasie!

Poza tym, MILO Marstal - lok. 2 w klasie młodzieży psów, GANDALF Marstal - lok. 1, CACIB res. w klasie championów ! Zamieszczamy też pełne wyniki Międzynarodowej Wystawy w Łodzi.

Natomiast na Krajowej Wystawie w Dobrym Mieście  gość z Finlandii - MALIKA Marstal zdobyła lok. 1, Zwycięstwo Młodzieży & tytuł Najlepszy Junior w Rasie! Gratulacje dla właścicieli!

Dodajemy także nowe zdjęcia: GANDALFa Marstal oraz MORRISa, MILO, MEGGY i MALIKI Marstal. Kilka z nich poniżej - więcej na podstronach miotów:

21.04.2009 - kolejne championy z przydomkiem MARSTAL! W ubiegły weekend GERONIMO Marstal ukończył dorosły Championat Polski na wystawie w Częstochowie, a MAXI Marstal - Młodzieżowy Championat Polski na wystawie w Lublinie.

Natomiast, na wielkanocnej Międzynarodowej Wystawie w Leeuwarden (Holandia)
MORRIS Marstal zdobył 1 lokatę w klasie młodzieży i rozpoczął drogę do Młodzieżowego Championatu Holandii!

Gratulacje dla właścicieli!

14.12.2008 - nasza kartka świąteczna.

Zamieszczamy relację z największej holenderskiej wystawy "Winner 2008" w Amsterdamie! MORRIS Marstal w klasie szczeniąt uzyskał lokatę 1 (wyb. obiecujący)!

Na Wystawie Szczeniąt 7.12. w Helsinkach MALIKA Marstal zdobyła tytuły: Najlepsze Szczenię w Rasie i Honorary Prize!

Poza tym kilka nowych zdjęć MORRIS'a Marstal i GUINESS'a Marstal

24.11.2008 - po dłuższej przerwie wiele nowych zdjęć i wiadomości!

Oto ostatnie sukcesy wystawowe psów z przydomkiem MARSTAL:

PRISKA Marstal
Międzynarodowa - Poznań – lok. 1, CWC

oraz jej potomstwa z 2 miotów:

GANDALF Marstal
Międzynarodowa "Vilnius Autumn" (Litwa) – lok. 1, CAC (LT) 
Międzynarodowa "Golden Cup" (Litwa) – lok. 1, CAC (LT), CACIB, Zwycięzca „Golden Cup” 2008, Zw. Rasy
Krajowa - Kielce – lok. 1, CWC, Najl. Pies w Rasie, Zw. Rasy
... i ukończony CHAMPIONAT POLSKI w wieku 22 miesięcy!

MAXI Marstal

Krajowa - Nowy Dwór – lok. 1 (wyb. obiecujące) & Najlepsze Szczenię

MIRANDA Marstal
Międzynarodowa - Poznań – lok. 1 (wybitnie obiecująca)

MORRIS Marstal

Międzynarodowa "Eurodog show" - Kortijk (Belgia) – lok. 1 (wybitnie obiecujący) & Najlepsze Szczenię

MALIKA Marstal
Międzynarodowa - Jyvaskyla (Finlandia) – 2 Najlepsze Szczenię & Honorary Prize

Dodaliśmy też pełne wyniki Międzynarodowej Wystawy w Poznaniu.

Ponadto, nowe zdjęcia potomstwa PRISKI:

Jeszcze więcej nowych zdjęć na podstronach Dorastające szczenięta "G" Marstal oraz Dorastające szczenięta "M" Marstal.  

29.09.2008 -  nasza PRISKA Marstal z sukcesem powróciła na wystawowe ringi - na Międzynarodowej Wystawie we Wrocławiu zdobyła lokatę 1, CWC, CACIB i tytuł Najlepsza Dorosła Suka w Rasie! Oto pełne wyniki.

W naszej kolekcji przybyło wiele zdjęć dorastających szczeniąt MARSTAL. Dodajemy zdjęcia: MARVIN’a, MADOX’a, MILO, MALIKI, MEGGY, MIRANDY, MILLI i MOCCI.

Ponadto, nowe zdjęcia GERONIMO Marstal.

14 września na Klubowej Wystawie w Czechach debiutowały w wieku 6 miesięcy MARVIN i MIRANDA Marstal - oboje zdobyli lokaty 1 i oceny "wybitnie obiecujący".

W międzyczasie kolejne zwycięstwa zdobywał GANDALF Marstal na wystawach:
- Krajowej w Radomiu - lok. 1, CWC, NDPwR,
- Międzynarodowej w Białymstoku - lok. 1, CWC, CACIB, NDPwR.

Gratulacje dla właścicieli!

31.08.2008 - dodajemy wyniki Klubowej Wystawy Rottweilerów ADRK w Duisburgu (Niemcy) oraz niemal 150 zdjęć z tej wystawy!

10.08.2008 - dodajemy nowe zdjęcia: MORRIS'a, MARVIN'a, MALIKI, MIRANDY, MOCCI i MILLI Marstal - potomstwa PRISKI Marstal i DEACON'a of Voyager Rotts w nowych domach.

12.07.2008 - nareszcie, uruchamiamy podstronę Dorastające szczenięta "M" Marstal z wieloma zdjęciami szczeniąt PRISKI Marstal i DEACON'a of Voyager Rotts w nowych domach!

Poza tym, kilka nowych zdjęć GABOR'a i GERONIMO Marstal - synów PRISKI z jej pierwszego miotu.

22.06.2008 - najnowsze zdjęcia MARVIN'a Marstal:

 

15.06.2008 - kolejne sukcesy psów z przydomkiem "Marstal" na  wystawach w ubiegły weekend:

GANDALF Marstal - lokata 1, CWC, Najlepszy Pies w Rasie, Zw. Rasy & III Best of Group na wystawie krajowej w Lublinie!
GERONIMO Marstal - lokata 1, CWC, Najlepszy Pies w Rasie na wystawie krajowej w Wałbrzychu!

Poza tym, nowe zdjęcia MARVIN'a Marstal.

1.06.2008 - nowe zdjęcia bardzo obiecującego MARVIN'a Marstal - syna PRISKI Marstal i DEACON'a of Voyager Rotts :

Na dzisiejszej Międzynarodowej Wystawie w Lesznie - GERONIMO Marstal syn PRISKI z jej pierwszego miotu zdobył w wieku 16 miesięcy lokatę 1 & CWC! Gratulacje dla właścicieli!

11.05.2008 - najnowsze zdjęcia wybitnie zapowiadających się 9-tygodniowych synów PRISKI i DEACON'a:


MORRIS Marstal


MARVIN Marstal

... zobacz więcej.

Ponadto, wspaniałe sukcesy wystawowe GANDALF'a Marstal w ciągu ostatniego tygodnia:

MWPR Łódź 2008 - lokata 1, CWC & CACIB res. (sędzia J. Wulff, ADRK - Niemcy)
Klubowa Rottweilerów Płock 2008 - lokata 1,  Mł. Zwycięzca Klubu 2008 & Najlepszy Junior (sędzia P. Bastianini, Włochy)


 GANDALF Marstal

oraz nowe zdjęcia jego rodzeństwa:


 GRAPPA Marstal

 GUSTAV Marstal

Więcej zdjęć GANDALF'a oraz GRAPPY i GUSTAV'a Marstal - tutaj.

03.05.2008  - dodajemy zdjęcia 7-tygodniowych szczeniąt PRISKI i DEACON'a.

21 kwietnia nasza NESKA obchodziła swoje 10 urodziny!

17.04.2008 - zamieszczamy zdjęcia 5-tygodniowych szczeniąt PRISKI i DEACON'a.

6.04.2008 - dodajemy dużo nowych zdjęć szczeniąt PRISKI i DEACON'a, w wieku 26 dni. Oto jedno z nich:

Na wczorajszej Krajowej Wystawie w Nowym Dworze GANDALF Marstal ponownie zdobył I lokatę, Zwycięstwo Młodzieży i tytuł Najlepszy Junior w Rasie!

Ponadto, wiele nowych świetnych zdjęć trenującego KENZO Marstal Więcej na nowej stronie internetowej KENZO.

 

Na Międzynarodowej Wystawie w Rzeszowie syn PRISKI z jej pierwszego miotu - GANDALF Marstal zdobył tytuły: Zwycięzca Młodzieży i Najlepszy Junior w Rasie! Gratulujemy właścicielom!

24.03.2008 - ponad 40 nowych zdjęć szczeniąt PRISKI i DEACON'a, w wieku 2 tygodni. Dwa z nich poniżej:


 ...kliknij tutaj by zobaczyć więcej.

Poza tym,  nowe zdjęcia 14-miesięcznego  GUSTAV'a Marstal - kolejnego, niezwykle podobnego do PRISKI jej syna z poprzedniego miotu!

17.03.2008 - dodajemy nowe zdjęcia 6-dniowych szczeniąt PRISKI i DEACON'a.

15.03.2008 - PRISKA została mamą - 10 marca urodziło się 11 pięknych szczeniąt po DEACON'ie of Voyager Rotts!

W ubiegły weekend, na Krajowej Wystawie w Jarosławiu GANDALF Marstal ukończył Młodzieżowy Championat Polski - 3 x wystawaiany w tym roku - 3 x Zwycięzca Młodzieży & Najlepszy Junior! Gratulacje dla właścicieli GANDALF'a!

24.02.2008 - nowe zdjęcia psów z hodowli MARSTAL...


GUINESS Marstal

GERONIMO Marstal
synowie PRISKI i COBRY w wieku 12 miesięcy
...
zobacz więcej.

KENZO Marstal
syn NESKI i FILOU podczas szkolenia IPO
...
zobacz więcej.

Dziękujemy ich właścicielom za zdjęcia!

Poza tym, kolejny sukces GANDALF'a Marstal - Zwycięzca Młodzieży & Najlepszy Junior w Rasie na Walentynkowej Wystawie Bydgoszcz 2008!

10.02.2008 - zamieszczamy informacje o skojarzeniu naszej PRISKI Marstal z rewelacyjnym młodym psem z Holandii - DEACON of Voyager Rotts!

27.01.2008 - dodajemy nowe zdjęcia naszych suczek PRISKI i INKI z grudniowego spaceru.

PRISKA Marstal (4,5 roku)

INKA Marstal (7 lat)

A także zaległe zdjęcia dorastających dzieci PRISKI i COBRY - GABOR'a, GISMO, GERO WOTAN'a i GRAPPY Marstal, nadsyłane w ostatnich miesiącach przez ich właścicieli.

Wiadomości - rok 2007

Wiadomości - rok 2006

Wiadomości - rok 2005

Wiadomości - rok 2004

Wiadomości - rok 2003

Wiadomości - rok 2002

Wiadomości - rok 2001

Wiadomości - rok 2000

 

Strona główna