[Pełna wersja menu] [O nas] [Nasze psy: PAX Predator; NESKA RAUBRITTER Ankus; INKA Marstal; ELIOT NESS Marstal; PRISKA Marstal; MILLA Marstal; DYLAN Marstal] [O rottweilerach] [Szczenięta: Aktualnie; Poprzednie mioty; Szczenięta u nas] [[Galerie zdjęć] [Wyniki wystaw] [Linki] [E-mail] [Księga gości] [English version]

Miot "D" Marstal

 

Strona główna >> Szczenięta >> Poprzednie mioty >> Miot "D" Marstal

 

Nasza MILLA została pokryta w Niemczech młodym, rewelacyjnie się zapowiadającym reproduktorem - LENNOX vom Weissen Schwan.

MILLA Marstal

MILLA Marstal MILLA Marstal

Międzynarodowy Champion Wystawowy
MULTI CHAMPION
Champion Niemiec (VDH)
Champion Polski
Champion Luksemburga
Młodzieżowy Champion Polski
Zwyciężczyni Westfalii (ADRK) 2010
Zwyciężczyni Rostocku (VDH) 2010
V-ce Zwyciężczyni Wittenbergi (ADRK) 2010

PT-I, HD A, ED 0/0 (całkowicie wolna od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych)
Serce i oczy wolne od chorób dziedzicznych

X

LENNOX vom Weissen Schwan

LENNOX LENNOX

Młodzieżowy Champion Niemiec (ADRK)
Młodzieżowy Champion Niemiec (VDH)
Młodzieżowy Zwycięzca Europy (VDH) 2011
Młodzieżowy Zwycięzca Jahrhundert 2011
Zwycięzca Mecklenburgii (ADRK) 2012
Zwycięzca Brandenburgii (ADRK) 2012
Zwycięzca Wittenbergi (ADRK) 2012

ZtP, BH, IPO-I
HD A, ED 0/0 (całkowicie wolny od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych)

Więcej zdjęć LENNOXA

LENNOX vom Weissen Schwan LENNOX vom Weissen Schwan LENNOX vom Weissen Schwan LENNOX vom Weissen Schwan LENNOX vom Weissen Schwan LENNOX vom Weissen Schwan LENNOX vom Weissen Schwan LENNOX vom Weissen Schwan LENNOX vom Weissen Schwan LENNOX vom Weissen Schwan LENNOX vom Weissen Schwan LENNOX vom Weissen Schwan LENNOX vom Weissen Schwan LENNOX vom Weissen Schwan

Zdjęcia syna MILII i LENNOXa (urodzonego 8 września 2012)

w 2 dobie życia / 2 days of age w 5 dobie życia / 5 days of age w 6 dobie życia / 6 days of age w 6 dobie życia / 6 days of age w wieku 10 dni / 10 days of age w wieku 10 dni / 10 days of age w wieku 16 dni / 16 days of age w wieku 3 tygodni / 3 weeks of age w wieku 3 tygodni / 3 weeks of age w wieku 3 tygodni / 3 weeks of age w wieku 3 tygodni / 3 weeks of age w wieku 24 dni z ulubioną zabawką / 24 days of age with his favourite toy ... i Milla ze swoją ulubioną zabawką / and Milla with her favourite toy :) odpoczynek po szaleństwach / relaxing after having fun razem z mamą / together with mum :) DYLAN Marstal - 6 tyg. / 6 weeks old DYLAN Marstal - 6 tyg. / 6 weeks old DYLAN Marstal - 8 tyg. / 8 weeks old

Rodowód

LENNOX vom Weissen Schwan
Młodzieżowy Champion Niemiec ADRK & VDH
Młodzieżowy Zwycięzca Europy (VDH) 2011
Zwycięzca Mecklenburgii, Brandenburgii & Wittenbergi (ADRK) 2012
IPO-I, HD-, ED-
LENNOX vom Weissen Schwan
JUMBO vom Kuemmelsee
Multi V1
VPG-III, HD-, ED-
BALOU vom Silberblick
Champion Niemiec
VPG-III, FH-I, Gek., HD-, ED-
JACKOMO von der Bleichstrasse
AFRA vom Bevertal
WESPE vom Kuemmelee
VPG-I, FH-I, HD-, ED-
RICK von Burgthann
DIVA vom Kuemmelsee
FACE vom Weissen Schwan
Multi V1
Zwyciężczyni Mecklenburgii(ADRK) '07
VPG-I, HD-, ED-
ALJOSCHA vom Wolfert Turm
Interchampion
Champion Niemiec
VPG-III, IPO-III, HD-, ED+/-
BALOU vom Silberblick
TIMBERLY vom Wolfert Turm
ZYRA vom Weissen Schwan
VPG-II, HD+/-, ED-
CHAN von der Bleichstrasse
ULLA vom Weissen Schwan
MILLA Marstal
Interchampion
Champion Niemiec (VDH), Polski & Luksemburga
Młodzieżowy Champion Polski
Zwyciężczyni Westfalii (ADRK) & Rostocku 2010
PT-I, HD A, ED 0/0
DEACON of Voyager Rotts
Champion Holandii
Zw. Klubu Holandii '07, 2x CACIB
Westfalen & Dussel Jugendsieger (ADRK) '06
MAG test, VZH, UV, IPO-I
HD A, ED 0/0
ODIN von Medilica
Multi V1, IPO I, BGH 2
HD-, ED-
ERCO vom Faust-Schlossl
LAILA von Medilica
NASTY of Voyager Rotts
Champion Holandii
Mł. Zw. Klubu Holandii '03
Zwycięzca BeNeLux '04
BH, MAG test, HD A
INDIO dell' Antico Guerriero
Gregor's ASIA
PRISKA Marstal
Interchampion, Champion Polski & Łotwy, Zw. Polski '05,
7x CACIB (PL, NL, LV)
PT-I, HD A, ED 0/0
FANTO vom Kuemmelsee
Zw. Klubu Mł. ADRK '02
Zw. Europy Mł. (VDH) '02
CACIB/CAC/BoB
VPG-I, BH, HD-, ED-
BALOU vom Silberblick
ODESSA vom Schwaiger Wappen
NESKA RAUBRITTER Ankus
Interchampion, Champion Polski & Czech, Młodz. Champion Polski, 6x CACIB
IPO-I, HD A
RAGNAR van het Falconsnest
JUMA vom Raubritter

Dlaczego LENNOX?

Tak, jak miłością od pierwszego wejrzenia był dla mnie DEACON of Voyager Rotts (ojciec MILLI), w którym zakochałam się gdy jeszcze był szczenięciem, tak jest i LENNOX. Pierwszy raz zobaczyłam go jako 10-miesięcznego młodzieniaszka na wystawie w Rostocku, w Niemczech. Wtedy to wygrał klasę młodzieży, MILLA zaś zostałą Najlepszą Suką. MILLA z LENNOXem stanęli na jednym ringu do porównania o Zwycięstwo Rasy. Triumfowała MILLA. Jednak młodziutki LENNOX zrobił na mnie wielke wrażenie i od tamtego czasu śledzę jego rozwój i osiągnięcia.

Nie pomyliłam się. LENNOX uczestnicząc w zaledwie kliku wystawach w klasie młodzieży błyskawicznie został MŁODZIEŻOWYM CHAMPIONEM NIEMIEC (VDH i ADRK) oraz na Europejskiej Wystawie w Dortmundzie zdobył bardzo prestiżowy tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Europy oraz Zwycięstwo Rasy w wieku zaledwie kilkunastu miesięcy pokonując znanych, dorosłych konkurentów! Rok 2012 to ciągłe pasmo sukcesów wystawowych LENNOXa - został najlepszym psem wszystkich niemieckich specjalistycznych wystaw ADRK, na których był pokazywany! W Blankenfelde znów go spotkałam, już jako dorosłego, wspaniale rozwiniętego psa. Wiedziałam, że to właśnie on pasuje na kolejnego partnera MILLI.

Jest kilka cech eksterieru, na których podtrzymywaniu szczególnie mi zależy. Soczyste, czerwono-brązowe podpalanie, gruba kość i masywna sylwetka, średniej wielkości, doskonale przylegające do głowy uszy, szlachetna głowa, inteligentne, myślące spojrzenie. Zarówno MILLA kontynuując linię "Marstali", jak i LENNOX posiadają te cechy i są podobne do siebie w typie, co jak uważam, jest bardzo istotne w doborze reproduktora.

Tradycyjnie już, wybierając reproduktora kierowałam się jednak przede wszystkim charakterem i zdrowiem.

LENNOX jest charyzmatycznym, pewnym siebie rottweilerem. Absolutną podstawą jest dla mnie zrównoważona osobowość i przyjacielska postawa w życiu codziennym. Taki właśnie jest LENNOX, taka jest MILLA. Wybitne też są predyspozycje użytkowe LENNOXa - świetnie zdał niemieckie testy psychiczne (ZTP) zobywając niemal we wszystkich częściach najwyższą ocenę doskonałą, co nie jest częste w ADRK. Zdał egzamin IPO-I i jest dalej szkolony.

LENNOX, podobnie jak nasza MILLA, jest całkowicie wolny od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych. Również oboje z ich rodziców (czyli WSZYSCY dziadkowie szczeniąt) mają stawy biodrowe i łokciowe całkowie od wolne dysplazji!!!

Wreszcie rodowód LENNOXa dopełnił argumentów do wyboru go na męża MILLI. LENNOX prowadzi linię słynnego BALOU vom Silberblick, którą bardzo sobię cenię i która pasuje bardzo dobrze do naszych suczek. Zarówno pochodzenie LENNOXA, jak i MILLI oparte jest na wielopokoleniowych hodowlach, co pokazuje konsekwencję w dążeniu do osiągnięcia przez nie określonego typu. W przypadku LENNOXA to hodowle: vom Kuemmelsee (na linii: ojciec LENNOXa - JUMBO, babka - WESPE, prababka - DIVA) oraz vom Weissen Schwan (na linii: matka LENNOXa - FACE, babka - ZYRA, prababka - ULLA), zaś w przypadku MILLI - hodowla Marstal (na linii: matka MILLI - PRISKA, babka - NESKA) i hodowla of Voyager Rotts (na linii: ojciec MILII - DEACON, babka - NASTY).

Zawsze staram się poszukiwać młodych, interesujących psów na świecie na ojców naszych szczeniąt, gdyż zależy mi na wprowaniu nowych linii hodowlanych do Polski. Tak jest i tym razem. Miot MILLI i LENNOXa jest nie tylko pierwszym po tym młodym psie w Polsce i jednym z pierwszych na świecie!

Strona główna