[Pełna wersja menu] [O nas] [Nasze psy: PAX Predator; NESKA RAUBRITTER Ankus; INKA Marstal; ELIOT NESS Marstal; PRISKA Marstal; MILLA Marstal; DYLAN Marstal] [O rottweilerach] [Szczenięta: Aktualnie; Poprzednie mioty; Szczenięta u nas] [[Galerie zdjęć] [Wyniki wystaw] [Linki] [E-mail] [Księga gości] [English version] Wystawa Światowa 2006 |
Strona główna >> Wyniki wystaw >> Wystawa Światowa '06 |
|
Światowa Wystawa Psów Rasowych - Poznań (9-12.11.2006) sędziowie: Henryk Jurek - psy i suki: klasa
szczeniąt i młodzieży |
|
PSY |
SUKI |
KLASA
SZCZENIĄT (2 zgł.)
lok. 1 - ? |
KLASA
SZCZENIĄT (5 zgł.)
lok. 1 - ? |
KLASA MŁODZIEŻY (15 zgł.)
lok. 1 - Zw. Mł. Św. - Hasso from House Rotvis (Morro von der Scherau x Indiana from House Rotvis) lok. 2 - Aligator vom Hause Haase (Muck von der Scherau x Nadja von der Scherau) lok. 3 - King Kovi-Rot (Bronko od Dragicevica x Daisy Kovi-Rot) lok. 4 - Pixi von Scarva's Strand (Eko Girl Antonius x Nelly von Scarva's Strand) |
KLASA MŁODZIEŻY (27 zgł.)
lok. 1 -
Zw. Mł. Św. - Birma R.G. Alegranda lok. 2 - Aki vom Hause Haase (Muck von der Scherau x Nadja von der Scherau) lok. 3 - Faiter Erlog Sindy (Hero von den Hassberghohen x Warina vom Vilstaler Land ) lok. 4 - Megan Ekland (Mambo von der Crossener Ranch x Bea Ultimatum ) |
KLASA POŚREDNIA (13 zgł.)
lok. 1 - Greg Dor-Gladiator (Harry Genesis II x Avia Dor-Gladiator) lok. 2 - Linkoln Pride of Beau Monde (Morro von der Scherau x Gyulchatay Pride of Beau Monde) lok. 3 - Beno Saturian (Tom ze Żbikowa x Olga Saturian) lok. 4 - Koeiss vom Hause Real (Ivan Genesis II x Cheyenne vom Hause Real) |
KLASA POŚREDNIA (22 zgł.) lok. 1 - Duna (Ivan Genesis II x Gaika) lok. 2 - Aika Mumlek (Don von der Vitus-Stand x Geischa Mumlek) lok. 3 - Perła ze Żbikowa (Fanto vom Kemmelsee x Majorka z Muchnic) lok. 4 - Bessie vom Hause Edelstein (Wenno of Nicola's Lion x Destiny od Dragicevica) |
KLASA OTWARTA (23 zgł.)
lok. 1 - Van Gogh des Rotts de la Baronnie (Ringo Crni Lotos x Rophea des Rotts de la Baronnie) lok. 2 - Stiv von Assasin (Ivo v. Tishevitsa x Cita) lok. 3 - Cobra van het Falconsnest (Ambassador von Shambala x Zilla v.h. Falconsnest) lok. 4 - Achilles Czarny Gladiator (Ims Jeneck's x Cybeta Duma Sawanny) |
KLASA OTWARTA (31 zgł.)
lok. 1 - Zw. Św., CACIB - Cherri Betelgeze Alpha (Morro von der Scherau x Nuri Betelgeze Alpha) lok. 2 - Oska s Berega Turi (Gelbert iz Taddi x Flamme s Berega Turi) lok. 3 - Leila vom Calibra (Akino von der Lauterbrucke x Bogi vom Calibra) lok. 4 - Olga von Immenstetten (Akino vom Vilstaler Land x Cara aus der Graft) |
KLASA UŻYTKOWA (19 zgł.)
lok. 1 - Zw. Św., CACIB, BoB - Rus RPH Nekar Vindzor (Watzman v.d Bleichstrasse x Hai Kvoliti Dzhonia) lok. 2 - Tsois iz Rus Tamani (Nandi iz Rus Tamani x Brenda vom Hirschenbrunnen) lok. 3 - Patrik Betelgeze Alpha (Fox Beno Darel x Zea Belelgeze Alpha) lok. 4 - Pif-Paf s Berega Turi (Ivan Genesis II x Kitti s Berega Turi) |
KLASA UŻYTKOWA (9 zgł.)
lok. 1 - Rus RPH Nekar Vasilisa (Watzmann v.d. Bleichstrasse x Hai Kvoliti Dzhonia) lok. 2 - Rizza Earl Antonius (Dollo von Haus Nagy x Tajga vom Bonzi Star) lok. 3 - Dema (Falko iz Tvorskogo Doma x U Dania) lok. 4 - Margarita from Hause Rotvis (Janosch von der Scherau x Benita Rotvis) |
KLASA CHAMPIONÓW (22 zgł.) lok. 1 - res. CACIB Aitor (Rott Berger Center x Corsa Anette) lok. 2 - Tigger des Rotts de la Baronnie (Rocco des Rotts de la Baronnie x Roxanne des Rotts de la Baronnie) lok. 3 - Arzadons Tayson (Barni od Dragicevica x Arzadons Nancy) lok. 4 - Eloy von Schloss Ahrensburg (Troll von Hause Anin x Hexe von Cux-Laud) |
KLASA CHAMPIONÓW (17 zgł.)
lok. 1 -
res. CACIB - Oksana
od Toma z Gór lok. 2 - R`emy
vom Llowenherzritter lok. 3 - Priska Marstal (Fanto vom Kummelesee x Neska Raubritter Ankus) lok. 4
-
Alaska iz Tverskogo Doma |