Klubowa Wystawa Rottweilerów - Warszawa (10.09.2006) sędzia: Dane Ivancevic (Chorwacja) |
|
PSY |
SUKI |
KLASA
BABY (1/1)
Ob. - NESKA Catani (HOGAN Genesis II - JESSY od Toma z Gór) |
|
KLASA
SZCZENIĄT (1/1)
W.ob. - DOLLY Miltiadesa (MAT Darel - ERIKA Marstal) |
|
KLASA MŁODZIEŻY (8/9)
lok. 1 - Zw. Mł. Kl. - ALIGATOR vom Hause Haase (MUCK v.d. Scherau - NADJA v.d. Scherau) lok. 2 (b.db.) - AMBROŻY Fanelus (GISMO v.d. Bleichstrasse - CRANBERRY Bleper's) lok. 3 (b.db.) - TOMI R.G. Alegranda (ORKA v. Hause Enzian - QUANTA v. Bickesheim II) lok. 4 (b.db.) - MAGIC Ekland (MAMBO v.d. Crossener Ranch - BEA Ultimatum) Db. - CENT Gent (ODO from House Rotvis - JESSY Genesis II) B. db. - PORTO ze Żbikowa (FANTO v. Kummelsee - MAJORKA z Muchnic) Dysk. - BEN Gent (HARRY Genesis II - ZINA od Vadanora) N.d.o. - IRO Saturian (CHUCK Cordis - OLGA Saturian) |
KLASA MŁODZIEŻY (15/17)
lok. 1 - Zw. Mł. Kl. - AKI vom Hause Haase (MUCK v.d. Scherau - NADJA v.d. Scherau) lok. 2 - HARIZMA from House Rotvis (MORRO v.d. Scherau - INDIANA from House Rotvis) lok. 3 - THEA v.d. Bleichstrasse (EMIL v.d. Bleichstrasse -GWEN v.d. Bleichstrasse) lok. 4 - TIARA IMO PECTORE Alegranda (ORKA v. Hause Enzian - QUINTA v. Bickesheim II) Dosk. - VICTORIA R.G. Alegranda (ORKA v. Hause Enzian - ULLA R.G. Alegranda) Dosk. - BIBI Gent (HARRY Genesis II - ZINA od Vadanora) B.db. - AJSZA Fanelus (GISMO v.d. Bleichstrasse - CRANBERRY Bleper's) B.db. - IRMA Dor-Gladiator (HARRY Genesis II - BALBINA Józefinka) B.db. - NANDA DEVI Skordatura (KING v. Hause Sommer - IRMA Skordatura) B.db. - PERŁA ze Żbikowa (FANTO v. Kummelsee - MAJORKA z Muchnic) B.db. - POLA ze Żbikowa (FANTO v. Kummelsee - MAJORKA z Muchnic) Db. - Black Star Rotti's GERSA (AZAR v.d. Lutenburcht - Rus RPH Nekar KIANA) Db. - FAVORITA z Samotni Christa (CHUCK Cordis - OLYMPIA z Samotni Christa) Db. - Loyal Dog COBRA (PACO - Black Turk WINONA) Db. - MEGAN Ekland (MAMBO v.d. Crossener Ranch - BEA Ultimatum)
|
KLASA POŚREDNIA (6/7)
lok. 1 - SEMEN ze Żbikowa (INDIO del 'Antico Guerriero - ZOJA ze Żbikowa) lok. 2 - SOKRATES ze Żbikowa (INDIO del 'Antico Guerriero - ZOJA ze Żbikowa) B.db. - SATYN ze Żbikowa (INDIO del 'Antico Guerriero - ZOJA ze Żbikowa) Db. - FERO Dor-Gladiator (DOR Eliminator - BALBINA Józefinka) Db. - GABAJ Dor-Gladiator (HARRY Genesis II - AVIA Dor-Gladiator) Dysk. - GREG Dor-Gladiator (HARRY Genesis II - AVIA Dor-Gladiator) |
KLASA POŚREDNIA (7/9) lok. 1 - ROMA ze Żbikowa (INDIO del 'Antico Guerriero - MAJORKA z Muchnic) lok. 2 - MELPOMENA Cum Laude (MAMBO v.d. Crossener Ranch - SUMMA Cum Laude) lok. 3 - LUBA Ankus (CHUCK Cordis - ORCHIDEA Ankus) lok. 4 - GAMA Dor-Gladiator (HARRY Genesis II - AVIA Dor-Gladiator) Dosk. - GIZA Gryfland (CEZAR Cordis - TONIA ze Żbikowa) B.db. - ANAPURNA vom Hause Haase (MUCK v.d. Scherau - NADJA v.d. Scherau) B.db. - BONA Saturian (TOM ze Żbikowa - OLGA Saturian) |
KLASA OTWARTA (4/5)
Db. - FANDANGO Cum Laude (FANTO v. Kummelsee - SUMMA Cum Laude) Db. - BASTER Saturian (TOM ze Żbikowa - OLGA Saturian) Dysk. - ACHILLES Czarny Gladiator (Jeneck's IMS - CYBETA Duma Sawany) Dysk. - MANGO Catani (JOKER od Toma z Gór - ARIANA Darbo) |
KLASA OTWARTA (3/6) lok. 1 - ZINA od Vadanora (NORIS v.d. Alten Festung - ASTA Fast Yollan) lok. 2 - Black Turk WINONA (HOSS v. Gluckstern - Black Turk KYRA) lok. 3 (b.db.) - ALFA North Point (JOKER od Toma z Gór - BIANKA Onyx Fanatic) |
KLASA UŻYTKOWA (2/2)
lok. 1 (b.db.) - ALF z Mierzęcińskich Pól (MAGNAT z Kuny - MARA Metropolia) lok. 2 (b.db.) - CHUCK Cordis (RICK v. Burgthann - BELLA Cordis) |
KLASA UŻYTKOWA (2/2)
lok. 1 - LIVIA Ekland (AKINO v.d. Lauterbrucke - BEA Ekland) lok. 2 - MARGARITA from House Rotvis (JANOSCH v.d. Scherau - BENITA Rotvis)
|
KLASA CHAMPIONÓW (6/7) lok. 1 - Zw. Klubu, BoB - MORRO v.d. Scherau (VICO v.d. Flugschneise - GESA v.d. Scherau) lok. 2 - EDI Dor-Gladiator (CHUCK Cordis - AVIA Dor-Gladiator) lok. 3 (b.db.) - Rus RPH Nekar MAXIMILIAN (WATZMANN v.d. Bleichstrasse - Rus RPH Nekar MANGRI) lok. 4 (b.db.) - BEN Canegro (CHAN v.d. Bleichstrasse - NOEMI od Toma z Gór) B.db. - TOM ze Żbikowa (Rus RPH Nekar LARS - MAJORKA z Muchnic) Dysk. - AMOK North Point (JOKER od Toma z Gór - BIANKA Onyx Fanatic) |
KLASA CHAMPIONÓW (6/6)
lok. 1- Zw. Klubu - UNIQUE R.G. Alegranda (FANTO v. Kummelsee - NOUKI R.G. Alegranda) lok. 2 - PRISKA Marstal (FANTO vom Kummelsee – NESKA RAUBRITTER Ankus) lok. 3 - ZOJA ze Żbikowa (ANDOR v. Michelsberg - ROSCA z Rybia) lok. 4 - CRANBERRY Blepper's (CHUCK Cordis - Rus RPH Nekar MANGRI) Dosk. - PERLA Marxel (RAGNAR Biała Przemsza - LUBA Negrus) B.db. - HOLIDAY Blepper's (CHUCK Cordis - Rus RPH Nekar MANGRI) |